HDPE Kafes Sistemleri

AKUAKARE HDPE KAFESLERİ SİSTEMLERİ Güvenilir bir seçimdir

Doğa isyan ettiğinde, güvenebileceğiniz ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Günümüzün AKUAKARE Kafeslerinin tasarımı, 25 yılı aşkın araştırma ve geliştirmeye dayanmaktadır.
Güçlü kalıplanmış braketler Akuakare’yi dünyanın her yerindeki balık çiftçileri için tercih edilen bir seçenek haline getirdi. Polietilenin yaygın kullanımı korozyonu ortadan kaldırır, pahalı ve karmaşık bakım işlemlerini en aza indirir ve kafeslerin ömrünü önemli ölçüde artırır.
Akuakare kafesleri çeşitli model ve boyutlarda üretimi yapılır ve bireysel ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilir.

Offshore Kafes Sistemler

Kafeslerimiz en ağır deniz ve atmosferik koşullara dayanabilecek şekilde, saha özelliklerine ve ihtiyaca uygun olarak imal edilirler.
Firmamız aynı anda 6 farklı yerde kafes imalat ve donanımını yapabilecek yeterliliğe sahiptir. 200mm den 500mm’ ye 1.kalite HDPE borular kullanılarak 10m den 70m çapa kadar imal ettiğimiz kafesler saha şartlarında doğal sağlamlık testlerinden geçmiştir.

AKUAKARE

Boru Çapı​
Kafes Çevre Uzunluğu​
Kafes Yüzerliği (KGF.M)​
225 mm
40-60 m​
77
250 mm
50-80 m
93
280 mm
60-90 m
232
315 mm
min 70 m
186
355 mm
min 90 m
232

Dairesel Off-Shore Besi Kafesleri

Açık deniz koşullarına ve müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde özenle seçilmiş hammade ve bileşenlerden imal edilirler. Amacımız mutlak müşteri memnuniyeti için en iyisini üretmek ve yıllar boyunca güvenli bir üretimi temin etmektir.
Kafeslerimizde boru ve dikmeler için kullandığımız hammadde birinci kalite “yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)” dir.
Kafeslerimizde kullandığımız dikmeler HDPE malzemeden rotasyon tekniği ile kapalı yapıda imal edilir. Bu sebeple her dikme bir şamandıra gibi kafes yüzerliğine önemli ölçüde katkıda bulunur.

Kare Kafesler