HAKKIMIZDA

Akuakare 2008 yılında kurulmuş olup, Türkiye'nin en eski, en çok bilinen ve saygı duyulan Su Ürünleri Tedarikçi ve Danışman Firmasıdır. Amacımız, uygun hizmet, know-how desteği, danışmanlık ve ekipman sağlayarak üreticilere su ürünleri ekipmanları ve anahtar teslim balık çiftliği ve RAS projeleri sunmaktır. Bu sektörde yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle, deneyimli kadromuzla “Tek” olarak tanınmaktan kendimizle gurur duyuyoruz. Referans olarak, dünya çapında teslim edilmiş birçok anahtar teslimi su ürünleri projemiz var.
Türkiye'deki HDPE kafes sistemleri ve HDPE Servis Botlarının çoğu firmamız tarafından imal edilmekte ve montajı yapılmaktadır. Müşterilerimiz, satış sonrası yüksek kalite, düşük maliyet ve iyi hizmet desteği beklentilerini karşıladığımız için bizimle iş birliği yapmayı tercih eder.
AKUAKARE, gelişen teknoloji ve müşteri portföyünün talepleri doğrultusunda sürekli yenilenen ve güncellenen ürünleri ile pazardaki liderliğini sürdürmekte; ortakları ve çalışanları ile kaliteli hizmet sağlamaktadır. Uzun vadeli ve sağlam temelli bir ilişki ile iyi bir iş birliğine başlamak istiyor ve her zaman olduğu gibi kendimizi geliştirmek için güvenilir iş ortakları arıyoruz. Limited Şirketiyiz ve dünya çapında birçok proje hazırlıyoruz.

AKUAKARE'NİN NİHAİ HEDEFİ DİNAMİK OLMAK VE PAZARDA EN TALEP EDİLEN ŞİRKET OLMAYA ÇALIŞMAKTIR.

Şirketimize gösterdiğiniz yakın ilgi ve özen için teşekkürlerimizi sunar, en yakın gelecekte karşılıklı olarak çok daha fazlasını paylaşma şansına sahip olacağımızı umarız.

Şimdiden teşekkürler
Saygılarımla ve içtenlikle,
Hüseyin Ek
Genel Müdür
huseyin@akuakare.com
www.akuakare.com